Wtorek - Normobaria EDEN

tel. +48 512 170 410,  email: kontakt@normobariaeden.pl, Budy Mszczonowskie, ul.Grzybowa 6, 96-325 Radziejowice
Przejdź do treści
WTOREK
W czasie sesji w NORMOBARII EDEN 💦 ☘️ 🍇
👉 IGŁOTERAPIA SUCHA
👉 MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH
zapisy NA WTOREK ☎️ 512 170 410
magister fizjoterapii zaprasza
🔴 IGŁOTERAPIA SUCHA - jest metodą fizjoterapeutyczną pomagającą w leczeniu bólu związanego z występowaniem punktów spustowych, które znajdują się w powięziach czyli w strukturach otaczających mięśnie.
Metoda ta polega na wprowadzeniu igły akupunkturowej, bez iniekcji żadnego leku, w miejsce punktu spustowego w celu jego dezaktywacji.
Wskazania do zastosowania obejmują wszelkiego rodzaju: dolegliwości bólowe ze strony układu mięśniowo -szkieletowego, zarówno o charakterze miejscowym np.bóle dolnego odcinka kręgosłupa, bóle barków, zapalenia nadkłykci, jak i w bólach rzutowanych np. w przebiegu napięciowych bólów głowy. Z dużą skutecznością stosuje się również igłoterapię w terapii blizn, aby poprawić ich elastyczność i zwiększyć ślizg tkankowy.
cena :🧿 70 zł za zabieg około 30 min
🔴 MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH - jest jedną z najbardziej skutecznych metod terapeutycznych stosowanych na tkankach miękkich. Polega on na usunięciu napięcia oraz dysfunkcji w obrębie układu mięśniowe powięziowego i tkanek miękkich. Masaż tkanek głębokich ma na celu zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawę gibkości oraz elastyczności mięśni , przywrócenie prawidłowej postawy jak i płynności ruchów.
cena :🧿 120 zł za zabieg około 60 min lub 🧿 70 zł za zabieg około 30 min

Wróć do spisu treści