Zapraszamy na szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania żywienia optymalnego i diety ketogenicznej w niedzielę , 12 września 2021 r. w godz.12:00-16:00 w NORMOBARII EDEN
Wykład dietetyczny poprowadzi Celina Chacińska –znany i ceniony doradca żywienia optymalnego.
Na miejscu można zakupić suplementy Akademii Długowieczności oraz książki o diecie ketogenicznej i Żywieniu Optymalnym.
Koszt uczestnictwa w 4 godzinnym szkoleniu w PODWYŻSZONYM CIŚNIENIU: 250 zł.
W ramach opłaty uczestnicy otrzymają od Pani Celiny materiały dydaktyczne, prowadzenie dietetyczne oraz kolejne bezpłatne szkolenia w Polanicy-Zdroju.
NORMOBARIA EDEN przygotuje przekąskę optymalną, kawę i oczywiście dużo wody redox zawierającej wodór w cenie.
Spotykamy się trochę wcześniej (rejestracja i wręczenie materiałów szkoleniowych) od godz. 11 w NORMOBARIA EDEN, Budy Mszczonowskie ul. Grzybowa 6̨ gdzie grupami przejdziemy przez śluzę do komory normobarycznej.
Koniecznie zaplanuj w kalendarzu i zarezerwuj swoje miejsce:
Celina Chacińska tel. 661 838 304 lub
Tamara Zaborowska/Krzysztof Zubik tel. 512 170 410
Ilość miejsc jest ograniczona
WEWNĘTRZNE DZIECKO – Nowa formuła warsztatu uzdrawianie w polu ducha i ciała.
które domaga się uwagi, zadbania i ukochania.
Efekt naszego spotkania to Świadome zaopiekowanie się WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM i zaspokojenie jego potrzeb, zadbanie o nie i ukochanie, co zaowocuje w obecnym życiu :
• podniesieniem poczucia własnej wartości i niezależności,
• uwolnieniem od poczucia winy,
• pozbyciem się nawyków,
• rezygnacją z nadmiernego krytycyzmu,
• uwolnieniem od poczucia wstydu
• i uwolni naszą twórczą istotę.
Program:
10:30 – Krąg rozpoczynający
11:30 – Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem
12:15 – Cele – wytańczymy z ciała
13:00 – Dzielimy się
13:30 – Przerwa obiadowa ( 1, 5)
15:00 –Pokłon wdzięczności wobec rodziców
16:00 Sesja integrująca w Normobarii EDEN, podczas której połączymy DARY sesji oddechowej w wyjątkowych warunkach uzdrawiających, dzięki którym dotleniasz i regenerujesz organizm:
spowalniasz proces starzenia organizmu,
odbudowujesz poziom komórek macierzystych i je pomnażasz
poprawiasz przepływ składników odżywczych do tkanek,
wspomagasz rozwój nowych naczyń krwionośnych,
hamujesz rozwój bakterii beztlenowych w organizmie,
stymulujesz układ immunologiczny oraz procesy metaboliczne
usuwasz toksyny i metale ciężkie z organizmu,
redukujesz stany zapalne,
przyspieszasz gojenie się ran i zrastanie kości,
poprawiasz krążenie krwi,
pobudzasz produkcję kolagenu i elastyny,
zwiększasz wydolność fizyczną
zmniejszasz negatywne skutki stresu,
poprawiasz wydolność psychiczną , koncentrację i zapamiętywanie
_ _ _
Termin: 19 września, w godzinach 10:30 – 19:00
Osobom niezmotoryzowanym zapewniamy transport specjalnie dedykowanym busem w obie strony w cenie 30 zł od osoby(przy 8 osobach). Przy zgłoszeniu uczestnictwa poinformuj nas , że zamawiasz transport. Ze swej strony będziemy się starać łączyć osoby dojeżdżające.
e-mail: justyna.durmaj@gmail.com
Twoje dzieciństwo istnieje w tobie i ma głęboki wpływ na wszystko co robisz i co czujesz jako dorosła osoba. Determinuje twoje uczucia, postawy, relacje z przyjaciółmi, partnerami, a nawet relacje z twoim własnym dzieckiem.
W dzieciństwie rozwijamy w sobie różne sposoby radzenia sobie z trudnymi dla nas sytuacjami, z nadmiernymi wymaganiami rodziców i innych ważnych dla nas ludzi. Skutki tych reakcji ujawniają się w naszym dorosłym życiu – samotność, lęk.
zaburzenia seksualne, depresje, strach, małżeńskie waśnie lub kompulsywne dążenie do sukcesu. Uczucia twojego wewnętrznego dziecka mogą wpływać na twoje zmęczenie, nieumiejętność odpoczywania, migreny, dolegliwości żołądkowe i inne.
Jesteśmy jednocześnie dziećmi, jakimi byliśmy w przeszłości i dorosłymi w teraźniejszości. Dziecko w tobie może krzyżować, sabotować twoje teraźniejsze plany i działania, może nie pozwalać ci czerpać satysfakcję z twojego dorosłego życia. Dziecko w tobie walczy o przeżycie, zachowując się często w irracjonalny sposób, np. marnując czas, może być przygnębione, bojaźliwe, nieśmiałe, wstydliwe lub żartować ze wszystkiego co ważne, często też kłamie. Może czuć się zażenowane, zaniepokojone, może też mieć wpływ na twoje zdrowie ale też może inspirować i wzbogacać twoje życie.
Czy twoje wewnętrzne dziecko, jakim byłeś kiedyś, żyje i czeka na ciebie przestraszone w ciemnym kącie twojej duszy? Co jemu się przydarzyło? Czy wyrosło i odrzuciło siebie razem ze starymi zabawkami, ubraniami? Czy zagubiło się gdzieś w czasie, czy zostało zapomniane?
Dziecko czuje miłość, akceptację i uwagę rodziców, uczy się także jak zdobywać ich aprobatę i dezaprobatę. Wie dokładnie jakie zachowanie nie podoba się mamie, a co może wywołać jej uśmiech lub pochwałę ojca, a co gniew. Aby uzyskać ciepło, uwagę rodziców i ich miłość, dziecko chłonie i powtarza gesty i nawet grymasy swoich rodziców przejmuje też ich sposób postrzegania siebie i otaczającego go świata. Uczy się też, przez obserwację rozpoznawać, co rodzice czują wobec innych osób, miłości, pieniędzy. Stopniowo przyswaja postawę rodziców wobec siebie i staje się ona jego wewnętrznym przewodnikiem. W dorosłym życiu kontynuujemy te nieświadome wzorce niezależnie, czy się nam podobają, czy nie.
W dorosłym życiu mamy tendencję i tęsknotę do odtwarzania wokół siebie rodzinnej atmosfery i postaw rodziców wobec samych siebie, nawet jeśli one sprawiają nam ból. Najważniejsze jest to, co czują rodzice do dziecka. To determinuje, co dziecko czuje wobec siebie i jakie tworzy przekonania o sobie, czy jest warte miłości, czy nie. W miarę dorastania przyjmuje to jako prawdę o sobie. Może się czuć słabe i brzydkie, mądre lub głupie, choć zwykle nie jest to zgodne z prawdą. Przykładowo, jeśli kobieta musi wszystko w swoim życiu kontrolować, bo ma przekonanie, że nikt inny tylko ona sama może zrobić to najlepiej, stawia sobie tak wysoko poprzeczkę w pracy lub życiu, że samej trudno jej do niej dosięgnąć. Taka postawa może być przyswojoną postawa jej ojca, który stale od niej wymagał więcej i lepiej i nigdy nie był zadowolony z tego co osiągnęła. Zarówno w dzieciństwie, jak i w życiu dorosłym brak jej poczucia bezpieczeństwa i zaufania.